Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Závazek při přechodu na nové FREE tarify O2

Ahoj,
mám od O2 předražený tarif se závazkem do října. Mea culpa - tiše jsem trpěl s tím, že na podzim záležitost vyřeším.
Dnes mi přišel od O2 dopis, v němž mi sdělují, že starší tarify ruší a že PRO MNĚ :-D vybrali tarif nový, samozřejmě stejně předražený s 3GB internetu, které nepotřebuji.
Samozřejmě nepíší, co se stane se závazkem. Nevíte někdo ?
Je tam mnohoslibná věta, že do 31 dní od doručení tohoto dopisu máte možnost ukončit službu bez dodatečné úhrady, která ve mně vzbudila jakési naděje. Jsou oprávněné ?

pro O2 podporu

Souhlasím, rád bych tak učinil a neotravoval bych. Ale máte-li jít se handrkovat do obchodu, kde se to jaksi nehemží nejsolidnějšími jedinci (moje vlastní zkušenost), přece jenom se radši zeptáte, abyste se nenapálil posté.

Přesně tak, pokud zvýší cenu, změní či ruší nějaký produkt, který jsi užíval, musí tě o tom vyrozumět, pokud s tím nesouhlasíš, tak službu můžeš vypovědět. Takže tvé naděje jsou oprávněné.

Děkuji za odpovědi, zkusím to.

Pozn.: ano, infolinku mají, vím a věděl jsem. Možná jsem od jisté doby zaujatý, ale rozhodně si nemyslím, že by sršeli ochotou poskytovat pravdivé a objektivní informace a že by jejich postavení na trhu bylo adekvátní postavení jiných subjektů. Nemíním si ale teď kazit dobrou náladu. Díky.