Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Winamp nepřehrává wma a asx

Zdravím...zaboha nemohu ve winampu přehrát internetová rádia pro formát wma nebo soubory asx. Winamp se otevře a nic...otazníky v okénku.V mediaplayeru mi to normálně hraje .Přendám asociace souborů na winamp a nic. Proč ? V okénku to ukazuje "ERROR SYNCING TO STREAM"

Preco sa snazis wma a asx prehravat vo winampe? Su to privatne mrkvosoftie formaty tak je najlepsie to prehravat mrkvoshitom (mam na mysli WMP). Inac moze byt ze novsia verzia winampu pomoze alebo nejake novsie kodeky zo stranok microsoftu (ms si tie ich mrkvoformaty furt meni tak je mozne ze najnovsie verzie nejdu spravne). Pisem len vseobecne, ja osobne nic z inetu nepocuvam (nemam dovod)