Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace winXP přes MS-DOS

Ahoj,

prosím o pomoc s instalací winXP na Asus m9v. Nemá mechaniku, tudíž byl zvolen tento postup instalace...

1) Pomocí druhého ntb připojím hdd, zformátuji na FAT32, nainstaluji MS-DOS
2) Zkopíruji složku I386 z instalačního CD winXP
3) Připojím do ntb, spustím instalátor "I386\winnt.exe"

Bohužel mám zásek na mrtvém bodě místo spuštění instalace:

"Setup needs to know where the WINDOWS XP files are located. Enter the path where Windows XP files are to be found"

Vím, co to znamená, ale nevím, co s tím mám dělat. Najde se tedy někdo, kdo by mi pomohl?

Děkuji.

bud si to blbo nakopiroval (kopiroval si to cim a z coho?) napr. bez podzloziek alebo co, alebo druha moznost je ze to blbo spustas. Mormalne sa to spusta tak, ze sa presunies do spravnej zlozky pomocou prikazu cd zlozka, cd i386, a potom spustis winnt.
Zlozka i386 staci, ak nemas nejake obskurne CD. Mozes ale nakopirovat aj komplet CD preistotu.

Mám takový dojem že sem se s tím blbým nakopírováním kdysi sám v tomto případě setkal. V tom adresáři je moc souborů a -teď už nevím přesně - volcov commander nebo dos pomocí copy to nezkopíroval vše. Muselo se použít xcopy.