Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Excel a vytížení CPU

Během práce v excelu ( např. změna jednoho čísla z velikosti 10 na velikost 12 ) se vytížení procesoru zvedne na několik vteřin na 100%.

PC je A64 3000+ 512MB RAM. Není zavirované ( NOD, NAV ) ani spyware nepředpokládám ( Adaware, spybot, spywareterminator OK ). Na disku se systémem je přes 20GB místa. Odinstalace a nová instalace Office nepomohla. Dělá to s libovolně složitým souborem. Práce ve Wordu bez problémů. Disk C ( systémový ) je defragmentován. WInXP i Office legální.

Dá se dělat něco jiného, než přeinstalace?

Nainstaloval jsem SP2 pro Office 2003.

Nyní jsou výpočty rychlé.
Stejně tak zvětšení a zmenšení písma u nově vytvořených souborů.
Několik původních souborů jsem zkopíroval do schránky a vložil do nového dokumentu a vše je OK.
Dál už musí uživatel sám.

Díky za nakopnutí správným směrem.