Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde sakra sehnat 2.5" PATA disk (nový)?

Viz nadpis. Mám tu v katovně na opravu osm let starý notes s umrlým PATA diskem. Už jsem to neobjednával cca dva roky a zjišťuju, že tento artikl zmizel z nabídek e-shopů. Nebo snad blbě hledám? No to se mi snad zdá... Kde to koupit kromě jetých kousků na aukru? Stačil by 250-320GB. Za odkaz na slušný shop předem dík.

Jestli jsi z Prahy, tak klidně vyměním LG GSA-4167B, čelo předělané do modré barvy, je jí 4 až 5 let, plně funkční, za funkčně obdobnou SATA. Musí to pálit CD a DVD. Mně zase na moderní desce straší takhle zastaralá mechanika, ale proč bych se jí zbavoval, když funguje.
Ale v bazaru ji seženeš na každém rohu. ;-)