Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem instalace W7

Dobrý den. Předem avizuji, že jsem opravdu hledal, jak provést instalaci té W7, sám si myslím, že to někde bude, ale nenašel jsem to. Koupil jsem si legální W7 na CD a chci ji nainstalovat na pc Ontel Pentium CPU, 3,01GHz, 0,99 RAM, kde mám OS W XP. Mám vše zálohované a nyní nevím, jak postupovat - jesli mne otrocky povede CD, bojím se, že jak ho tam dám, abych nenarazil na něco, co neumím, jsem totiž slabší uživatel pc. Nevím, jestli se musí, co je nyní v pc vymazat, to neumím. Prosím tedy o polopatickou radu, jak na to. Děkuji.

Na takhle starý počítač bych teda Win7 nedával. Samotná instalace systému je poměrně primitivní záležitost, stačí číst, co se píše na obrazovce. Tím to ovšem nekončí, po instalaci systému je potřeba ještě nainstalovat ovladače. Jsi si jistý, že existují pro všechen tvůj hardware?

Instalace je jednoduchá, jenom vložíš instalační disk do mechaniky v BIOSu nastavíš boot z mechaniky a budeš postupovat dle pokynu. Před tím doporučuji postahovat ovladače ze stránek výrobců tvého hardwaru, teda pokud budou existovat. Na tenhle šrot nedoporučuji instalaci sedmiček, pokud ses nechal zastrašit koncem podpory XP tak věř že se nic moc nezmění.