Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde mi přehrát film na počítači

chtěl jsem se zeptat. Mám problem, když vložím do cdromky cd s filmem a chci hootevřít přes tento počítač tak se se mi to sekne, ale když ho spouštím přes přehrávač tak to jde, Neví te proč se mi to vždycky sekne? A jak to mám popřípadě opravit?

[mod]Úprava předmětu, původně poněkud všeobecné: Windows (Rce)[/mod]

1. Zkus projet disk scandiskem.
2. Dostanes se do slozky v nouzovem rezimu? Pokud ano, zkusil bych vytvorit treba 10 slozek a filmy rozkopirovat do nich (nekolik filmu do kazde slozky) a pak v normalnim rezimu zkouset se do tech slozek podivat. Ta slozka, ktera opet pocitac "sekne", by se opet mela stejnou metodou "rozredit", az se najde zdroj problemu.

když vložím do cdromky cd s filmem a chci hootevřít přes tento počítač tak se se mi to sekne, ale když ho spouštím přes přehrávač tak to jde

Předpokládám přehrávač v počítači.
Kolik máš nainstalovaných přehrávačů?

Někdy to prostě nejde...

Je hodně možností,pokud jsi zkusil co ti radili ostatní tak
teda nevím.
Může se třeba o tento soubor "přetahovat"Avast a Media player.
Media player třeba jen hledá info na netu a zlobí.
Nebo zlobí Cd-romka.
Hodně záleží na nastavení přehrávače,Avastu a vlastně všeho
co nainstaluješ...