Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chvilkova ztrata signalu na monitoru

Skladal jsem znamemu pc na net a dal jsem tam tohle
www.czc.cz/amd-trinity-a4-5300/116002/produkt?q-ca tegory-id=fplcb3ucvuh5286r50bmolmh96&q-c-0-f_20251 82=sFM2+socket
www.czc.cz/msi-fm2-a75ma-p33-amd-a75/124082/produk t?q-category-id=3d0poga0ssjqm8t1kk0ru7jnta
www.czc.cz/kingston-hyperx-blu-4gb-ddr3-1600/93437 /produkt?q-category-id=091mfsirtuiibbvgk6m970dab4
www.czc.cz/fortron-hexa-500w/90411/produkt?q-categ ory-id=3qosi9trokgjsau5dgu3mu9ko4
Mel jsem omezeny rozpocet,tak proto tyhle komponenty.Problem je v tom,ze pri najeti systemu obrazovka nekolikrat v ruzne dobe problikne,neco jako kdyz se instalujou ovladace na gpu.Potom to prestane.Tak by me zajimalo,co to zpusobuje?Monitor je starsiho data 17 palcu,lcd,obyc.Zapojeno pres vga.

To ma,ale daval jsem nizsi kvuli starym ocim dotycneho.Hm,ted me napada,ze jsem mu to instaloval na mem monitoru a tam bylo vse v poho a mel jsem to na tvojem rozliseni pres dvi,tim bych mozna vyloucil ovladace.Mozna ten monitor,ci dvi,notbudu tam muset bohuzel zajet a vyzkouset.