Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NOD 32

Borci, dneska je už 30.12. a ještě pořád 2006, a jak máte aktualizovaný NOD ? Mě se to od 22.12 nějak nechce hejbat, a furt to plácá, že je tam ta správná verze, a aktualizovat "něnádo", i když na oficiálních stránkách NODu, je už verze o 12 čísel větší. Nemaj "vánoční" prázdniny ? Výběr různých připojení je dtto, a do toho 22.12, to makalo bez problémů - a samo.

Kdysi jsem měl stejný problém a řešil jsem to tak, že jsem se odpojil od internetu. Potom odinstaloval NOD32, čističi (CCleaner,Disk Cleaner) vyčistil PC, dále ručně v registrech zmínky k NODu, restartoval. Následuje nová instalace, restart, připojení k internetu a aktualizace NODu.
Kdyby to nepomohlo tak si zatím zkus na odpovedi hledat svůj problém. A nakonec si dopředu připravit mail a odeslat přes "Popište nám váš problém" z téže stránky.

pro Otu - než jsem se dodachmal k tvé odpovědi /díky/, tak jsem provedl přesně to, co radíš.
A už to mastí. A co je zajímavé, že tuhle radu dali i z Esetu. Holt je mnoho věcí mezi nebem a zemí, které potřebují osvětlit - n.př. lustr.
Dámy a pánové, už potřetí tady - do roku 2007 hodně pevné ZDRAVÍ, a to ostatní si musíte koupit, a nebo zdědit. A kdyby jste dej bůh /dej příroda/ něco vyhráli, tak Vám to přeju.