Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestavení PC

Ahoj lidi, v počítačích se vůbec nevyznám a tak bych se chtěl zeptat jestli by někdo nebyl tak hodný a nesestavil mi nějaký herní počítač za 12 000 - 15 000 Kč... Předem díky jestli si někdo najde čas... :)

Ještě bych měl dotaz bude rozumné tento počítač koupit třeba ještě za nějaké 2-3 měsíce? Jelikož ho neplánuji nejspíš kupovat hned. Ano já vím nedává moc smysl že se na sestavu ptám teď a kupovat jí chci až tak za 3 měsíce ale i tak... xD

Jojo já to myslel spíš tak abych za tu doby nesehnal výkonnější počítač za stejnou cenu, a taky mi jde o to aby tenhle počítač utáhl třeba hry jako Kingdom Come co vyjde atd... Což si myslím by ale měl ne?

čo zase? 1,65V do RAMiek nevadí AMD CPU! Tak to pochopte!
EDIT: Zamyslíte sa nad sebou dávať 1x RAM, Dual channel nepoznáte? 3-[ Ďalšia vec chýba vám predný fan na násavanie studeného vzduchu. Keď neviete radšej nič neskladajte. A môžem pokračovať zbytočne 500W Zdroj. Keď zostava bude mať max 350W. Nechýba vám kábel do 230V? :O