Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestavení PC

Ahoj lidi, v počítačích se vůbec nevyznám a tak bych se chtěl zeptat jestli by někdo nebyl tak hodný a nesestavil mi nějaký herní počítač za 12 000 - 15 000 Kč... Předem díky jestli si někdo najde čas... :)

čo zase? 1,65V do RAMiek nevadí AMD CPU! Tak to pochopte!
EDIT: Zamyslíte sa nad sebou dávať 1x RAM, Dual channel nepoznáte? 3-[ Ďalšia vec chýba vám predný fan na násavanie studeného vzduchu. Keď neviete radšej nič neskladajte. A môžem pokračovať zbytočne 500W Zdroj. Keď zostava bude mať max 350W. Nechýba vám kábel do 230V? :O