Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapnete si TV!

Prave zacina na TV Srackomet (Nova ;-)) genialni animovany film Nicka Parka "Chicken Run" (Slepici ulet). Vrele doporucuju!!!

Tak jsem to dokoukal do konce. A teď se bude pár lidí zlobit. Prepáčtě.
ONA i ON stáli za prd. Nejhorší Manéž, kterou jsem kdy viděl - a že jsem jich viděl.
A další Lucka Bílá, tentokrát anglicky. Ani jedna z nich - a bohužel nejsou sami - která neumí při zpěvu dejchat. Jsem zklamanej - a hodně.

Proti gestu žádný deputát, řekla tetička čtverácky toče pisklou v ruce,
zatímco u boudy Lassie a Rintintin zavyle vili na vylný měsíc
a v dáli vykřikla paní Něžná : "Ojojoj", když narazila na oj.
"To jste vy, pane Prošek ?"

Mě potěšil Boris s tou etudou ve vlaku. Jednou jí hrál (a další jiné), když mu na představení nepřišla herečka a nemohl hrát plánované.
Mj. nejtěžší na tom prý je, neustále se kývat/třást a vyvolávat tak dojem jedoucího vlaku, což sice nepotřebují lidé s přirozeným třesem, ale ti by se zase kývali/třásli ještě před nastoupením/rozjetím a nebylo by to ono.