Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový "herní" PC do 10 000KČ

AhOj potřeboval bych od někoho zkušeného radu z jakýck komponent bych měl poskládat PC do 10 000. PC by sloužilo na hry a na občasný střih videa ve FULL HD takže to bude asi chtít dobrý procesor, ale zase i výkonnou grafiku na hry tak si nevím rady.. Díky za rady

Ach jo to je ale arogance, člověk se slušně zeptá a čeho se dočká výsměchu, nikde jsem nepsal že ty hry musí běžet na ultra detaily, a nevidím důvod proč by se nedal poskládat slušnější počítač do 13 tisíc. Jsem student takže si toho moc nevydělám a holt nemám na to abych si koupil PC za 30, ale to tady prostě nejste schopni pochopit. Takže tady končím a dále si tu skládejte ty svoje sestavy.

Odpusťte, ale nechápu, proč stále trváte na Intelu, když Vám bylo řečeno od lidí, kteří tomu rozumí, že není vhodný. To i mě, a to se v HW nevyznám, přijde do 10000Kč Intel spíše jako sen. A potom, jestliže již narážíte na aroganci, tak Váš příspěvek není asertivní zrovna tak.