Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem VIRUS SNAKE

čau čau, dneska jsem byl na facebooku a na seznamu.cz a viděl jsem tam něco o novém virusu s názvem snake.. a došel mi na facebooku nějaký odkaz od kamarádky a stáhlo se mi něco do pc tak jsem to okamžitě vyhodil z koše když jsem se jí zeptal proč mi to posílá řekla že to samo a že ona nic že už se jí to stalo mockrát odkaz je tady: catalog.chaosium.com_____________(oddělení:D) ___________/?avqiigk8oql=c634345614

A VUBEC NEVIM CO TO JE :D :d

Vlákno označuje v informatice odlehčený proces, pomocí něhož se snižuje režie operačního systému při změně kontextu, které je nutné pro zajištění multitaskingu nebo při masivních paralelních výpočtech. ...

nedelej si obavy

prej SNAKE je inteligentní virus určen pro dlouhodobé sledováni a odchytávaní dúležitých informací

z výše uvedeného vyplyne, jakmile SNAKE zjistí Tvou komunikaci na FACEBOOK-u a její obsah, protože prej je to inteligentní virus, tak se sám odinstaluje aby nezahlcoval svúj rídici server blbinami

... :puff: