Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DVD jednotka

Nainstaloval jsem originál hry NHL 07 a FIFA 07.Instalace se zdařila,ale druhý den po zapnutí PC nejdou hry spustit. Stále se zobrazuje hlášení - Nelze najít disk. Prosím vložte správný disk,stiskněte OK a aplikaci spusťe znovu. Jiné hry fungují /pro CD-DVD/,ale pro DVD-ROM nejdou.Nelze ani spustit DVD /filmy/,které před tím fungovali. Mám PC Fujitsu Siemens Scaelo P . Můžete mi někdo poradit co s tím ? Dík

Hm povedal by som, ze skusit upgrade firmware, ale nepises typ mechaniky. ale kedze ti predtym uz DVD isli a teraz nie, tak by som skusil cistiace CD, mozno sa hlavica zaprasila a preto ich necita (aj ked pises ze CD cita v pohode) za pokus to stoji.

ale inak neviem ako si to myslela, takto? : Vsetky CD cita spravne? A neciata ziadne DVD? spravne som pochopil?

edit: este by si mohol pripisat o aky Scaleo P presne ide...

Děkuji za radu. Přesnější iformace o počítači - Fujitsu Siemens

Procesor A64 3500+939
Memory 2 MEM 512M
Mainboard MB ATX NV A64 939Pcl
Harddisk 250GB SATA
Cardreader 3,5"
MOD PCI Data/Fax Modem 56kbps
Graphics VGA ATI550HM 64M/256M Pcl TV-Out
Opt.Drive DVD burner Supermulti

Ano CD čte a DVD nečte. Kde zjistím typ mechaniky a dá se aktualizace provést přes web? Nejsem žádný profesionál přes PC proto mě omluv jestli mám hloupé dotazy.