Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hifi věž - Spatný signál

Dobrý den,Mám menší problém a potřeboval bych poradit.
Mám novou Hifi vež a problém je že nemužu chytit rádio .Bydlím na vesnici ,takže tu asi signál moc dobrej nebude a právě proto se ptám jestli se s tím dá něco dělat . Třeba nějakou vychytávku na to nebo nejakej zesilovač signálu jestli existuje .
Děkuji za každou radu .

A je dobre sem pisat jaka presne je to veza (model) a co presne si kam presne strcil ako antenu.

P.S> ak mas doma nejaky kus izolovaneho dratu tak kludne zober aj 2metre dlhy a priloz ho k tomu antennemu konektoru na stredovy kontakt. Lepsie?
.. a potom zober druhy drat umiestni ho opacnym smerom jak ten prvy a priloz odizolovany jeden koniec k obalu antenneho konektora.