Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem edisk.cz - porucha?

Mohl by prosím někdo z vás vyzkoušet, zda je funkční web edisk.cz? V Opeře ani IE momentálně nenačtu nic, ale ping je OK. Nevím co se děje...

Děkuji,
Pavel

Nejsem platícím zákazníkem, nicméně službu využívám pro občasné ukládání souborů také. Zajímá mne zdůvodnění výpadku.
BTW: Pokud se chceš uklidnit sdíleným rozhořčením z výpadku placené služby, navštiv forum pipni.cz. :-x

Už jsem dostal odpověď:

Dobry den,

oznamenie o nedostupnosti sluzby si mozete precitat na nasom fore:
viewtopic.php

Za tuto skutocnost sa velmi ospravedlnujeme, problem vsak nie je na
nasej strane, ale na strane naseho internetoveho poskytovatela. Tento
problem by sme mali coskoro vyriesit a sluzba by mala byt opat plne
funkcna (najneskor zajtra).

Samozrejme Vase data zostali neposkodene a po spusteni sluzby budu opat
pristupne.

Dakujeme za pochopenie.

Pavel

Tak je nakonec musím pochválit. Dostal jsem další mail že služba už je v provozu (hned jsem si to ověřil). Napsali:

sluzba eDisk by mala byt plne funkcna, pokial budete mat akekolvek
problemy prosim nevahajte nas kontaktovat.

Za vzniknute problemy sa ospravedlnujeme a ako nahradu by sme Vam chceli
poskytnut moznost vyuzivania programu MINI na 1 mesiac zdarma. Vas ucet
teda vyprsi ...

Pavel