Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem edisk.cz - porucha?

Mohl by prosím někdo z vás vyzkoušet, zda je funkční web edisk.cz? V Opeře ani IE momentálně nenačtu nic, ale ping je OK. Nevím co se děje...

Děkuji,
Pavel

Tak je nakonec musím pochválit. Dostal jsem další mail že služba už je v provozu (hned jsem si to ověřil). Napsali:

sluzba eDisk by mala byt plne funkcna, pokial budete mat akekolvek
problemy prosim nevahajte nas kontaktovat.

Za vzniknute problemy sa ospravedlnujeme a ako nahradu by sme Vam chceli
poskytnut moznost vyuzivania programu MINI na 1 mesiac zdarma. Vas ucet
teda vyprsi ...

Pavel