Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová verze The Bat! - 3.95.06

http://www.ritlabs.com/download/the_bat/thebat_pro_ 3-95-06-christmas.msi

Changes:
[*] The Bat! should now be compatible with Windows Vista
[*] When an attach is open from a preview pane, its original name is used
[*] Previous versions of The Bat! did use THEBAT.IPC file (located in the same directory with thebat.exe, The Bat! now uses THEBAT.IPC under Windows Me, Windows 98, or Windows 95 only. Under Windows NT-based operating systems The Bat! used named pipe "\\.\pipe\The Bat! 0 CmdLine", where 0 is the current session ID (i.e. 0 - first logged user, 1 - second logged user and so on). Under desktop operating system the ID is most probably 0, while under Terminal Servers it may vary depending on the number of simultaneously logged users.
[*] More Unicode compatibility and support
[+] New command line parameter /TERMINATE to exit from The Bat! regardless of active mail sessions.
[+] Attached file names now can contain any characters, including the alphabets which are not default for the current language settings.
[+] Windows Vista uses the new "Segoe UI" font.
[+] The Bat! now supports IPv6 protocol. You can specify server addresses in IPv6 numeric format like fde9:159d:6172::1 or in canonical form. If a host has an IPv6 record in DNS, The Bat! will connect to this host via IPv6.
[*] Added the %ATTACH="filepath" synonym to %ATTACHFILE macro
[-] Filters: 'Export' action - file was overwritten even with increment name option enabled
[-] Biometric authentication might not work.

O TheBat bylo napsano uz spoustu podobných srovnání.

Některé věci:
- není zdarma
- velikost souborů s poštou je mnohem menší
- možnost nastavování vastností zprávy (vzhled - šablony zpráv, znakova sada, identita, adresy pro prijem, odpoved apod.) od účtu přes složku až po konktakt v adresáři
- virtuální složky, které zobrazují zprávy (klidně ze všech nebo vybraných ostatních složek) na základě nějakého filtru
- možnosti označovat zprávy různými barvami, písmem, samozřejmě i automaticky na základě filtru
- možnost odmazávat automaticky staré zprávy (nastavíš si, že třeba v této složce se budou zprávy mazat po dvou měsících)
- nastavení sloupců pro každou složku - pro různé složky tě mohou zajímat jiné informace
- a tisíc dalších věci, které ti ušetří čas a urychlí práci

Představ si, že bereš zprávy z různých fór, máš firmní a soukromé účty. Takže pro každý účet si nastavíš, jak bude vypadat nová zpráva, odpověď, jaké budou použity adresy pro odpověď atd.
V šablonách je možné používat makra apod.
Prostě takovou konfigurovatelnost jsem zatím ještě nikde neviděl.

:-D:-D:-D (teď jsem se musel prohřešit)

Podle informací od autorů je v budoucnu připravována spolupráce kalendáře s Outlookovým kalendářem.

Ale osobně musím říct, že mi v Batu tato funkce vůbec nechybí. Po synchronizaci s PDA jsem používal Outlook - kalendář, kontakty, úkoly a pro mail jsem používal TheBat.
Teď jsme firemně zexchangovaní, takže firemní pošta jde přes Outlook a 99% ostatní pošty stále řeší TheBat.