Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Eset problem

Zdravím, mám takový problém. Mám SMART Tv a používám program Samsung AllShare na přehrávání videa přímo z notebooku do tv, ale musím vždy na Eset Smart Security 7 vypnout firewall, jinak se mi to s televizí nespojí. Nevíte jak nastavit Eset, aby udělil výjimku, nebo aby tento program neblokoval. Předem díky

Přepni firewall na interaktivní režim (automatický režim je skutečně k ničemu - sám vidíš) a podívej v "Pravidla a zóny", jestli není zakázáno něco ohledně TV (spojení s TV nepoužívám, tak ti nemohu napsat, jak to má vypadat). Potom, při pokusu o spojení s TV, se tě zeptá, jestli to povolíš a jestli napořád.
Pro Karla: Styď se. Řešit drobný problém s nastavením firewallu odinstalací - to tě není hodno. A když neumíš poradit, tak neraď. Nebo, co tě vedlo k tvé, pro tebe nezvykle hloupé, radě?

To není pravda. To je, jako bys tvrdil, že PSPad k ničemu není, protože ať píšu, jak píšu, pořád jsou tam hrubky.
Není vinou ESS, že lidi jsou tak blbí a nastavují firewall na sice pohodlný automatický režim, který však přináší např. právě zmiňovaný problém: že se zablokuje něco, co se zablokovat nemá. Jenomže, já jsem se s podobnými problémy setkal i u firewallu Windows, tak nenasazuj ESS psí hlavu. Já osobně používám ESS léta a nemám s ním potíže, ani nikdo v okolí.