Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zasekávání notebooku

Zdravím, mám problém s tím, že pokaždé když se mi notebook přepne do režimu spánku, tak po jeho opětnovném spuštění se zasekne. Ventilátor se točí i myš svítí, ale zůstane jen černá obrazovka a musím dlouze podržet tlačítko Power. Nevíte někdo co s tím? Díky

OS: Windows 8 Pro (64bit)
notebook: Lenovo IdeaPad Z500

Takže jsem obnovil systém a nainstaloval příslušné ovladače ze stránek Lenovo. Úspěchem je alespoň to, že se mi za ty dva dny BSOD zobrazil jen dvakrát. Nejprve, když jsem zkoušel hru při které se mi rozkostičkoval obraz a následně vyskočila chyba "BAD_POOL_HEADER" a teď při obnovení z režimu spánku "DRIVER_VERIFIER_DETECTED_VIOLATION". K té druhé chybě jsem našel tento článek, ale momentálně jsem se v tom trochu zamotal. Nevíte někdo co s tím?

Ještě jsem si teď všiml zase tohoto:

[http://pc.poradna.net/file/view/17881-gk-png]

Ahoj, mohu se zeptat, jak jsi tuto záležitost vyřešil? Mám podobný problém se zasekáváním systému. Rovněž jde o Lenovo, pouze o model T440p. Z režimu spánku i hybernace se úspěšně probere pouze v polovině případů.
Děkuji