Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém po odpojení pc z elektřiny

dobrý den
mám menší problém když je stále připojené pc do zásuvky a nevypíná se sítovým tlačítkem vzadu jede pc v pohodě ale když ho odpojím a nechám nějakou dobu vypnutou a pak zapnu nastavení biosu se smaže v čem může být chyba ?

sestava win7 64bit
MB asus s.775 P5B SE,iP965,PCIe x16
asus hd 7770
6 Gb ram zeppelin
intel core 2 duo 3.0Ghz
zdroj 500w

ted přes týden to budu testovat skusím tam dát jinou grafiku atd a jestli to bude dělat furt ta vím že to bude základovka nebo zdroj , ale typuju na základovku to bo po vyměnění baterky čas při po restartu nezůstane.