Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc zostava

Mal by som na vás taku mešiu otázočku sám si vybral komponenty do môjho nového pc a potreboval by som vedieť či všetko bude sediet do skrine.
Takže začnime :
SKRINA
cooler-master-k380-d380795.htm
MB
msi-h77ma-g43-d306880.htm
CPU
msi-h77ma-g43-d306880.htm
GPU
asus-hd7770-2gd5-d342886.htm už zakúpené
RAM
http://www.alza.sk/kingston-8gb-kit-ddr3-1600mhz-c l9-hyperx-blu-editon-d245861.htm
ZDROJ
zdroj mám 750W kupovaný na minulé vianoce ale zabudol som ako sa presne volá je to kvalitný a nový zdroj takže s tým nebude problém
HDD + SSD
Maxtor približne 300GB + Intel približne 150GB (nový)
a ešte nakonič mám otázku ohľadne CD/DVD rom či je to jedno akú mám alebo ku novej striny treba kupit aj novú CD/DVD rom.
ďakujem :)

Na nových deskách "PATA" řadič není! Snad poznáte rozdíl v šířce kabelů: SATA - snad jde rozeznat ten černý plochý datový kablík od napájení, kde jsou kulatá různobarevná lanka. PATA - jde sice o optickou mechaniku a nastavovací piny pro volbu CS/SLA/MA, ale je viditelná část datového konektoru (značen IDE INTERFACE). Už od pohledu je jasné, že datový kabel pro SATA je výrazně užší než datový kabel pro PATA.