Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Netradicne zdielanie netu

Zdravim vas. Prave riesim pre mna dost zaujimavy problem - mam 2 kompy. PC1: 2 sietovky - jedna sa vyuziva na pripojenie k netu a druhu by som chcel pouzit na zdielanie netu z tohto pc do PC2.

Modelove nastavenie TCP/IP PC1:
IP 192.168.0.20
Maska 255.255.255.0
Brana 192.168.0.33

DNS 192.168.0.2
Nahradne DNS 192.168.0.3

Co a ako treba nastavit na PC2 v TCP/IP? V oboch je XP Professional

Doporučuji na PC nainstalovat nějaký free proxy server. Budeš mít nad internetem kontrolu.
Jinak to jde řešit i prostředky Windows - klikneš na kartě, která je připojena do internetu a vybereš sdílení internetu pro ostatní. Pak se budeš řídit pokyny průvodce.