Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém skenovanie WIA

Pomocou aplikácie Acrobat a skenera môžem súbor PDF vytvoriť priamo z papierového dokumentu. V systéme Windows podporuje aplikácia Acrobat ovládače skenera TWAIN a ovládače WIA (Windows Image Acquisition). Problém je ale že z neznámych príčin nedokážem skenovať cez WIA ktoré bolo doteraz funkčné ak je tlačiareň(skener) HP B110a pripojené do sieti cez wifi, čo je podstatne rýchlejší spôsob. TWAIN funguje normálne a oba spôsoby len vtedy, keď je skener pripojený cez USB kabel. Používam WXP a jedinú zmenu som vykonal že som prešiel z antovirusu MSE na ESET

Najprv ako USB a následne ako sieťovú podporu. Tak to fungovalo dovtedy až nenastal problém.Potom som skúšal rôzne kombinácie s plným odinštalovaním a s čistou inštaláciou len pre sieťovú aplikáciu,ale funguje len s pripojením na kabel. Kvôli tomu preinštalovať systém nebudem, to sa skôr zmierim s tým, že budeme skenovať cez kabel.