Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP 970Cxi - Refill / vynulování stavu ?

Neporadí někdo? Po refilu cartridge mi tiskárna netiskne (bliká červená kontrolka) Ani tento: nulovaniHP.html a ani tento: http://www.inktec.cz/pmenu.php?c=info&sc=reset&f=he lp_hp78 postup vynulování u mne (jako obyčejně jenom u mě) nefunguje. Zkoušel jsem i jiné kombinace, ale nic, žádné hlášky o nesprávných cartdridgí, žádné kalibrace, jen si tak červeně bliká. Už nevím co s tím.

Zajímavé, ty články si schovám, pro případ.
Zatím jsem se ale nesetkal s tím, že bych musel resetovat.
Používám refily Inktec dost dlouho a když nechce tiskárna cartr. přijmout,
pomůže buď výše zmíněné očištění kontaktů, ale časteji odsátí trošky inkoustu,
(přes trysky - v držáku Inktecu)- pro zvýšení podtlaku. Inkoust vycáknout zpět
do baňky (sundat špičku).

Já asi taky brzo vycáknu. Všude píšou jaká je to brnkačka... No, očištění nepomáhá, zkusím ještě jedno odsátí, ale jedná se o barevnou takže to příjde vniveč, navíc nechápu, jak může podtlak souviset se sériovým číslem cartdridge.
Jinak díky za rady !:-)

To vypouštění a podtlak se týká černé náplně.
V barevné jsou nějaké "houby" nasáklé barvou.
Ale, barevné nerefiluji, nedosáhl jsem valných výsledků,
několik stránek trvalo než se tisk ustálil na slušné kvalitě
a taky ta náplň vydržela daleko méně než orig.

Plním si a příbuzenstvu jen černé a opravdu bez potíží.
( :-) krom barvy za ušima, před lety, při prvním pokusu, teď už je to čistá práce.)

Mám HP 950C, která používá stejné cartridge, pokud se nepletu. Nikdy jsem cartridge resetovat nemusel. Jediné, v čem byl rozdíl oproti originálu, otravné blikání ikony v systray, upozorňující na prázdnou cartridge - i když byla samozřejmě naplněná.

Co bych dal za blikání ikony... :-) Mně bliká červená kontrolka a to je horší. Reinstalací tiskárny jsem docílil dokonce vynulování, už mi to ukazuje 100%, ale je mi to celkem k prdu, když tiskárna odmítá cartdridge jako takovou. Inkoust jsem odcucnul, kontakty vyčistil asi desetkrát - houby platný.
A ještě pro zasmání - když jsem jí ráno zapnul, tak neblikala, ale jen do doby, než jsem otevřel ovládácí panel a stisknul "Kalibrovat". Začínám se smiřovat s tím, že si půjdu koupit novou za 800. 3-[