Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP 970Cxi - Refill / vynulování stavu ?

Neporadí někdo? Po refilu cartridge mi tiskárna netiskne (bliká červená kontrolka) Ani tento: nulovaniHP.html a ani tento: http://www.inktec.cz/pmenu.php?c=info&sc=reset&f=he lp_hp78 postup vynulování u mne (jako obyčejně jenom u mě) nefunguje. Zkoušel jsem i jiné kombinace, ale nic, žádné hlášky o nesprávných cartdridgí, žádné kalibrace, jen si tak červeně bliká. Už nevím co s tím.

Co bych dal za blikání ikony... :-) Mně bliká červená kontrolka a to je horší. Reinstalací tiskárny jsem docílil dokonce vynulování, už mi to ukazuje 100%, ale je mi to celkem k prdu, když tiskárna odmítá cartdridge jako takovou. Inkoust jsem odcucnul, kontakty vyčistil asi desetkrát - houby platný.
A ještě pro zasmání - když jsem jí ráno zapnul, tak neblikala, ale jen do doby, než jsem otevřel ovládácí panel a stisknul "Kalibrovat". Začínám se smiřovat s tím, že si půjdu koupit novou za 800. 3-[