Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde obraz a hardware

Dobrý den. Jednou si takhle hraju Planetside, dohraju a počítač vypnu. Ráno počítač zapnu , očekávám přinutí, a nic. Větráčky se točí power svítí ale to je všechno.Klávesnice nesvítí , není obraz , světélko na routeru které obvykle svítí tak nesvítí, myš také ne prostě nic. Už se mi to jednou stalo a vyřešila to až oprava , byla zablokována MB nebo tak něco, takže hardware je OK . Zkoušel jsem zresetovat bios ale nic . Předem dík za rady.

očekávám přinutí, a nic

Těch "úvah" je tam víc. Možná mělo být "očekávám přivinutí" nebo alespoň pohlazení, ale ono NIC! Z toho by se i počítač zvencnul.