Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kompletny zoznam "Tool shortcuts"

Nedavno som objavil, ze sa jednotlive programy a utility WinXP-cka daju spustat aj z Run consoly. na MS support strankach (tu: en-gb) som nasiel tieto skratky. toto je kompletny zoznam, ci je ich viac? kde ich najdem? vdaka za tipy

Tool - Shortcut

Backup - backup
Calculator - calc
Character Map - charmap
Chat - winchat
Command Line - command
DirectX Diagnostic Tool - dxdiag
Disk Cleanup - cleanmgr
Disk Defragmenter - defrag
Media Player - wmplayer
Notepad - notepad
Paint - mspaint
Registry Editor - regedit
Sound Recorder - sndrec32
System Configuration Editor - sysedit
System Configuration Utility - msconfig
System Information - msinfo32
Volume Control - sndvol32

Propůh - to na to někdo musí mít stránku se seznamem, případně tomu říkat "tool shortcuts"
(co to proboha je za termín) ?

Stačí si vlézt do %windir% a %windir%\system32 a vylistovat si všechny exe, cpl, msc soubory. Všechny ty věci něco dělají...