Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DNS 323 připojení přes switch.

Zdarec poradno.
Koumám nad tím jak připojit D-Link DNS-323 jako síťový disk.
Pokud jsem to měl připojené přes router, tak to šlapalo bez problémů.
Bohužel rychlost internetu narůstá a router už nestihá, tak jsem si pořídil switch.
Do toho nasu se i přes ten switch dostanu, jen ho nedokážu přidat jako síťový disk.
Aplikace ho vidí, ale tlačítko je zašedlé, tak se nedá přidat. (Nejsem síťař, tohle je pro mě španělská vesnice.)
Dík za tipy jak to zprovoznit.

Samo sa ani pes nevysere. Mas disk vystaveny na internete a ktovie ci nie s kolidujucou adresou. Co mas nastavene v NAS? IP ziskavat z DHCP? Trebars ti nahodou dal dnes provider IP zo stejneho rozsahu jak PC a zajtra ti ju zas zmeni. Nedas si povedat tak si ries potom ked ti nejaky cinan srandista cely ten disk vymaze cez internet, alebo ze preco to kazdy druhy den nebude fungovat apod