Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ip telefonie

Vlastním VOIP bránu,připojení WIFI cca 500kB,ale volající se mi ve většině pokusu nedovolá.
V aparátu má normální vyzváněcí tón ale mě to nezvoní.Já se dovolám bez problémů.Již jsem měnil VOIP bránu ale nic.Díky

No, no! Mně se zdá velmi specifickým vaše chování. Kdo je výrobce připojení opravdu není směrodatné. Ale co je to za bránu, co máte za telefon a kdo je VoIP poskytovatelem už ano. Vzhledem k tomu, že jste bránu měnil, nepředpokládám její závadu. S největší pravděpododobností máte špatně nastaven vyzváněcí tón v kombinaci s vaším tel. přístrojem. Každopádně je to dotaz na VoIP poskytovatele, případně na studium jeho předepsaných parametrů, pokud si s tím nevíte rady sám.
Jinak když si přeložím to "zapojení před NET" jako zapojení brány mezi internetovou přípojku a router, pak to pořád ještě neznamená, že brána není za NAT. Vše záleží na parametrech vaší přípojky a nastavení klienta. Kolega Ynd0r tedy vznesl zcela legitimní dotazy.