Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s pripojenim graficke karty

Cau...mam problem s pripojenim graficke karty Sapphire ATI AGP Radeon X1650Pro k HDD. V navodu je napsany ze se ma napajeci kabel grafarny pripojit ke zdroji i k HDD. Ale mne uz jeden napajeci kabel do HDD jde? Co s tim? Diky za pomoc.

Mno asi takhle: Ke grafické kartě jsi v krabičce dostal i kabel, kde jsou 3 "bílé" konektory.
Vytáhneš stejně vypadající konektor z disku (HDD) a připojíš na něj ten kablík, který jsi našel v krabičce.
Zbudou ti ještě 2 volné konce toho kablíku. Tak jeden zapojíš do grafické karty a druhý do disku. :-)
Pokud jsi zapojil ten kablík z krabičky do karty a na druhém konci na kabel, který vede ze zdroje, tak to klidně tak nech a disk do toho nemontuj.