Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ztišení PC

Potřeboval bych ztišit PC ohodnoťte a poradťe co změnit uvažuji i o vodě.
A64 San Diego 3700+ Asus A8N-SLI Platinum 4x512DDR X800GTO 320GB SataII + 120GB Pata
Skřín je TT
product.jsp
Větráky Xilence 2
product.jsp
CPU chladič AC Freezer
product.jsp
VGA chladič Zalman
product.jsp
na vga a větráky v case je namontěn Zalman Fan Mate a sniženo na min.
http://www.nakupni-dum.cz/zalman-fan-mate-2-regulac ni-konektor/f-5-s-5-dp-47006/

Ale stejně to řve sice jen proudící zvuk vzduchu žádné pazvuky naštěstí. Kde ubrat kde přidat?

Už jsem to viděl a je to opravdu asi to nejlepší co mi kdy padlo do oka. Designově se mi líbí dřevo ale to 2. provedení je lepší. Jenže je to neprodejný HomeMade. Věřím, že ten člověk by si mohl s výrobou těchto kousků velmi dobře přividělávat :-)