Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DVD rekordér s HDD: jaký vybrat?

Má to být dárek k narozeninám a nevím si rady s technickou stránkou věci.

Sháním DVD rekordér s možností záznamu nejen na DVD, ale i na HDD. Dotyčná má "klasickou analogovou TV". Můžete mi poradit, čemu se vyhnout a jaká vlastnost/parametr/"port" ten bazmek musí mít? Cena tak kolem 5000 Kč. Domácnost kompletně bez PC (je-li to relevantní info).

Děkuji,
Pavel

Pokud neni pripojena na kabelovou televizi, tak dvb-t, tez ovladani pro laika, menu v cestine. Pokud nema tv se scartem, ci podobnym vstupem, tak jedine dvdrec s vystupnim modulatorem TV signalu a tech moc neni.
Tak by se dalo pokracovat do nekonecna, obzvlast kdyz neni kristalova koule a kdyz mas limit 5000, pak jsou dalsi rady pouze ztratou casu v teto debate.