Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem uplny laik, novy pocitac

Chtel bych se zeptat, potrebji koupit pocitac na bezne domaci pouziti - internet, ICQ, skype plus databaze fotek apod.... jake by , prosim, mel mit zakladni parametry... vzhledem k financni situaci ma cenu kupovat pouzite pocitace se zarukou, jake jsou napr na promocomp.cz? Diky

Vcera som predal PC v konfiguracii:
Sempron 2800+
512MB 400MHz
HDD 80GB
FDD
Case 350W
Grafika integrovana
Mouse
Klaveska

9990 Sk s DPH.
Ak to preratame na CZk tak je to vyrazne mene. Takyto pc ti postacuje bohate na vsetko co si spominal. Takze uz len najst predajcu co ti ho zosmoli.