Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sdílení aplikací v WinXP

Asi velmi laický dotaz, ale nějak nemohu najít odpověď v nápovědě ani nikde jinde - tož sorry.
Win XP Home - vytvořen uživatelský účet s omezeným přístupem. Nelze v něm spouštět Word. To je jako normální, nebo to lze změnit (lze/musí se, povolit sdílení jednotlivých aplikací)?

Story bohužel pokračuje. Zástupce Wordu byl přetažen, teď už se spouští, ale s nějakým chybovým hlášením: "Chyba 1309. Při čtení souboru D:\SKU011.CAB došlo k chybě. Přesvědčte se, zda soubor existuje a zda k němu máte přístup." Nevím co to má být za přitroublý soubor a proč má nutkání načítati se a už vůbec netuším jak tuto nepříjemnost odstranit. Předem dík za radu - existuje-li.