Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sdílení aplikací v WinXP

Asi velmi laický dotaz, ale nějak nemohu najít odpověď v nápovědě ani nikde jinde - tož sorry.
Win XP Home - vytvořen uživatelský účet s omezeným přístupem. Nelze v něm spouštět Word. To je jako normální, nebo to lze změnit (lze/musí se, povolit sdílení jednotlivých aplikací)?

Dobrá otázka. :-D Bohužel dotaz jen zprostředkovávám, takže vím jen to, že Word není v nabídce start a po kliknutí na "Nový dokument" se sice otevře okno s Wordem, ale jen s šedivou plochou a snad s přesýpačkama a víc se neděje. Word byl instalován pod "Správcem počítače" a druhý uživatel má povoleno jen změnu obrázku a hesla - tak jak je to standartně nastaveno při tvorbě nového účtu. Každopádně děkuju za ochotu a eventuelní řešení.

zástupce wordu ať si kopne na plochu (je kdesi v program files nebo na ploše toho správce), ten ať zkusí spustit
když to nepůjde - dočasně nastavit admošská práva, po spuštění se přesvědčit v: nástroje - možnosti - umístění souborů, kam vedou cesty, zda není třeba něco opravit. taky jde zkusit změnit výchozí umístění ve vlastnostech zástupce "dokumenty" na ploše.

Story bohužel pokračuje. Zástupce Wordu byl přetažen, teď už se spouští, ale s nějakým chybovým hlášením: "Chyba 1309. Při čtení souboru D:\SKU011.CAB došlo k chybě. Přesvědčte se, zda soubor existuje a zda k němu máte přístup." Nevím co to má být za přitroublý soubor a proč má nutkání načítati se a už vůbec netuším jak tuto nepříjemnost odstranit. Předem dík za radu - existuje-li.