Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem wifi modem domaci sit

zdravim, takze...mam doma stolni pocitac a novy notebook, na pocitaci mam adsl a chtel bych,abych na notebooku doma mel taky net,tak jsem si koupil wifi modem, zapojeno a naistalovano to mam nejspis dobre,jakmile zapnu notebook,vyskoci bublina:pripojeni k bezdratove siti neni navazano. takze jakoby notebook citi,ze tam nejaka sit je,ale proste nevim,proc neni navazano. uz mi radilo spoustu lidi,napr ohledne nastaveni ip adresy na automaticky,ale asi pujde jen o nejake nastaveni,ne?napada nekoho z vas co mam udelat,aby to frcelo?uz me to pekne sere...diky moc za rady, jsem docela amater:)

A na notebooku jste nastavil ty stejné parametry (název přístupového bodu, typ šifrování, klíč) jako dle návodu v tom modemu? Co přesně se stane, když se k té síti pokusíte z notebooku připojit? Z vašich odpovědí mám pocit, že čekáte, že se to připojí samo. Na to bych nespoléhal. Poklepejte vpravo dole na liště na ikonu wifi připojení (tam co se objeví ta bublina) a dejte si vyhledat dostupné sítě. Vyberte tu vaši a zvolte připojit. Pokud jste vše nastavil správně, nebo pokud jste šifrování neaktivoval vůbec (ani kontrolu přístupu dle MAC adres), mělo by se to připojit.

no to jsem nenastavil,protoze bych musel mit pristup na internet,nastavuje se to ve webovem prohlizeci,tedy doufam,ze mluvime o tom samem...kdyz se pokusim pripojit,tak se napise,ze pripojeni nelze navazat,bezdratova sit neni k dispozici,kdyz dam vyhledat dostupne site,tak se neobjevi zadna...ano to by bylo nejlepsi,kdybych nemusel nic delat a samo by se to pripojilo:-D

ja tipujem podla popisu (navod som ale necital) ze nenastavil wepko a win standardne neumoznuje pripojenie do nezabezpecenych sieti. treba si zobrazit zoznam sieti v sietovych pripojeniach a ked zobrazi aj nasu siet zaciarknut povolenie a pripojeni do nezabezpecenej siete.