Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem wifi modem domaci sit

zdravim, takze...mam doma stolni pocitac a novy notebook, na pocitaci mam adsl a chtel bych,abych na notebooku doma mel taky net,tak jsem si koupil wifi modem, zapojeno a naistalovano to mam nejspis dobre,jakmile zapnu notebook,vyskoci bublina:pripojeni k bezdratove siti neni navazano. takze jakoby notebook citi,ze tam nejaka sit je,ale proste nevim,proc neni navazano. uz mi radilo spoustu lidi,napr ohledne nastaveni ip adresy na automaticky,ale asi pujde jen o nejake nastaveni,ne?napada nekoho z vas co mam udelat,aby to frcelo?uz me to pekne sere...diky moc za rady, jsem docela amater:)

ja tipujem podla popisu (navod som ale necital) ze nenastavil wepko a win standardne neumoznuje pripojenie do nezabezpecenych sieti. treba si zobrazit zoznam sieti v sietovych pripojeniach a ked zobrazi aj nasu siet zaciarknut povolenie a pripojeni do nezabezpecenej siete.