Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IP adresy na mých www

Na mé www se připojuje někdo z jistého úřadu, ale tak, že jsou to tři stejná čísla jen s posledním jiným (xxx.xxx.xx2,3 nebo 4). Zvláštní ale je, že se vyskytují vždy v téměř shodném čase (pár vteřin rozdíl) a to vždy dvě z těchto čísel, někdy i tři.

Třeba 12.02.01 xxx.xxx.xx2
12.02.05 xxx.xxx.xx4

Čím to může být? (Trvá to už pár týdnů.)

Líbí se jí tvá stránka, přijde do práce, udělá si kafe, pustí počítač a jelikož jí má nastavenou jako domovskou tvým javascriptem a neumí si to dát zpět, v momentě, kdy otevře IE se mí načte.
Až přijede admin z dovči, tak mu řekne a předělá jí to.

Vůbec ne, je to spíš můj tajný ctitel :-). Jinak na mých stránkách nic zvláštního není, aby se o ně muselo zajímat MF, to strach nemám.
Taková instituce má zřejmě jedno připojení pro víc míst v ČR. Ale proč ta tři čísla současně připojovaná? Jen mě zajímalo, jestli je to normální jev, nebo to znamená že je třeba kontrolují, nebo co já vím.

mohly by to být tři proxy servery, ale proč šahají paralelně na jeden zdroj to netuším.... funkcí multiproxy, tj. lze využití více proxy serverů najednou paralelně, ale dokážu si to představit na pracovní stanici (free soft je na multiproxy.org, škoda že projekt je už mrtvý 5 let, přesto stále dobře funguje), jedině, že by byly servery propojené a předávaly si data navzájem a jeden z nich je řídící.....