Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přehřívání PC

Zdravím,
mám problém zřejmě s přehříváním PC. Počítač je vyčištěnej, nová pasta jak na procesoru, tak v grafice. A stejně, při trochu větším vytížení se prostě vypne. Žádná modrá smtrt, nic. Po vypnutí jde zase normálně zapnout. Nyní je case otevřený a fouká do něj stolní ventilátor, takže odvětrávání myslim lepší být nemůže, každopádně to pomáhá jen částečně, a při vytížení stejně vypne. No, a já už si s tím prostě nevím rady. Víte někdo co s tím? Děkuji.

Konfigurace PC: Athlon 64 x2 5000+, deska Gigabyte GA-M61PME-S2, čipset nVIDIA nForce 6100-430, AMD Hammer, grafika NVIDIA GeForce 8800 GT (512 MB), zdroj 400W.

Tak jsem to opět kompletně rozebral, vyčistil, dal novou pastu pod chladič procesoru, rovnou jsem přidal chlazení pro čipset a vypadá to velice dobře. Chladič byl přichycený dobře, že by teda hodně pasty??? Nepřišlo mi to, ale tak když teď to běží relativně v pohodě, tak asi jediná možnost... To jsem teda akorát naštvanej sám na sebe, že jsem tu zbytečně otravoval. Jinak ta teplota grafiky je v pořádku? 90° a ventilátor jede jen na 33%? Jinak teploty níž už jsou bez toho stolního ventilátoru, těch 60° na procesoru je přijatelných?

Teploty
Základní deska 57 °C (135 °F)
CPU 56 °C (133 °F)
1. CPU / 1. jádro 61 °C (142 °F)
1. CPU / 2. jádro 60 °C (140 °F)
MCP 50 °C (122 °F)
Aux 43 °C (109 °F)
Grafický procesor (GPU) 90 °C (194 °F)
Paměť GPU 81 °C (178 °F)
GPU prostředí 64 °C (147 °F)
WDC WD3200AAJB-00J3A0 37 °C (99 °F)
ST3808110AS 37 °C (99 °F)

Ventilátory
CPU 3111 RPM
Skříň 2320 RPM
Grafický procesor (GPU) 1900 RPM (33%)

Paráda. Lidi moc vám díky, sice to byla spíš moje chyba, ale vzhledem k tomu zě se to vypínalo před čištěním i po, tak jsem si myslel že je chyba někde jinde. Tak každopádně jste mě donutili to udělat ještě jednou a pomohlo to, což je hlavní. Navíc jsem se dozvěděl že mam PC sestavený ze šmejdských komponentů. Buď dokoupim ještě jeden ventilátor dopředu, nebo se poohlídnu po jiným PC a bude klid. Tak ještě jednou díky a mějte se.