Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nataktovat Intel core 2 duo z 3Ghz na 3.4Ghz max. 3.6Ghz

Dobrý den..Chci můj intel core 2 duo E6850 3Ghz nataktovat aspon na 3.4Ghz max na 3.6GhzGhz..
Nevím přesně jak n a to zkoušel jsem to resetoval se mi PC a pak znovu a furt to bylo na 3Ghz..

Typ zákl.desky http://www.gigabyte.cz/products/page/mb/ga-ep41-ud 3l_10/

Zdroj 500W seasonic

Paměti 2GB DDR2 800Mhz do týdne kupuji další paměť.

Bios je award.

Změna předmětu, původně: Nataktovat Intel core 2 duo z 3Ghz na 3.4Ghz max. 3.6Ghz NIKDO NEVÍ?..Aspon program. (host)

Díky, L-Core ..
Pěkně sis to tam napsal co potřebuješ,takhle neumím psát :D..
Chladič mam podobný ...
Jak jsem četl,docela těžký návod pro taktování ,v biosu se tak vyznám na těch 30-40% :D
Je možnost napsat postup jak na to?..
Například v bisou co nastavit kolik Voltů u pmaětí atd..Zda bys mi udělal nějaký fotečky jak to máš ty nastavený v biosu.Kolik Voltů a další věci..Až by mi přišla paměť tak bych to vyzkoušel.Ted jen hledám postup jak na to :)