Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi - spojení dvou PC

Potřebuji propojit vzduchem dva PC (oba WinXP+SP2). Na 1PC je napojen router D-Link G664T a vzduchem by se měl spojit s 2PC,kde je USB karta D-Link G122.Proč se spojení nedaří je mi záhadou...jméno sítě souhlasí,kanál č.6 také,firewall je vypnutý - jak ve Win,tak na routeru,IP nastaveny,šifrování vypnuto,síla signálu vynikající a nejde ping ani z jedné strany...přitom karta G122 bezdrátovou síť najde a hrdě hlásí,že je připojena...jenom se pořád oba PC nevidí...co jsem ještě neošetřil?
Děkuji všem za podnětné připomínky.

mam stejny problem se stejnym modemem a nevim co s tim mam doma celkem 6 PC ktere mam pripojene do site jak bez dratu tak i pomoci dratu a nefunguje :-/ celekem nevim co s tim jinak jsem s timto modemem bez problemu, jedna znama ma G684T a dela ji to taky tak nevim cim to je