Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde přepálit film...

Dobrý den,kámoš mi nahrál přes PC pohádku z televize,vypálil mi ji na DVD.Přijel jsem domů,dal do dvd přehrávače a nespustí se mi to.Když dám DVD do PC,tak to jede.A to mám DVD přehrávač za několik tisíc,takže si nemyslím,že by to neuměl přehrát.Kámoš to má vypálené přes wmw.Já mám vypalovací program Nero 7.Nemám tu pohádku předělat do DVD?A pokud možno jak se to dělá?Jinak mám win xp,pack2.

Pochybuju, ze DVD prehravac ti zvladne wmv, takze by to opravdu chtelo prevest na DVD. Jeslize mas jako soucast Nera i Vision mas vyhrano. Staci v nem jen dat Vytvorit DVD - DVD video a na dalsim kroku si vlozis to wmv a pak uz to snadno vypalis. Takhle by to melo urcite fungovat.

WMV je bohuzial tak debilny format, ze ked to nezvladne nero, tak budes potrebovat specializovanejsie softy...
Skus sa spytat toho, kamosa, ze ked z toho vedel "mudro" vyrobit WMV, tak nech ti z toho spravi aj DVDcko.

P.S. - to, ze mas dvd player za par tisic nic neznamena. Znackove (a drahe) playere prehraju vascinou iba dvd a horko tazko divx + nejake titulky. Moznosti nastaveni je zalostne malo, a staci len mala odchylka v kodovani od divx standartu a uz ti to neprehra. V tomto su na tom lepsie tzv. smejdnejsie prehravace, tie prehraju skoro vsetko.