Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno torenty

Na stahování používám bit comet a stránky Torentspy,ale některe jsou na levé liště zamklé zámkem,proč a nebo jak odemknu některe tyto downloady!Zamklých je sice málo,ale asi ty nejnovější!Ještě se zeptám je třeba azureus lepší a rychlejší na stahování,nebone?Děkuji!

Neradím vám nikdy stahovat 700 MB RAR (jeden soubor), o kterém nic nevíte.

Zámek tam je jako poznámka o tom, že to co stahuješ je v archívech, nejčastěji RAR a může se stát, že obsah je ještě chráněn heslem!

Co se může stát:
1) RAR může být zaheslovaný a heslo nikde. Domyslete si následky sami.
2) Zararovany muze byt cokoliv jen ne to co tam ma byt. Domyslete si následky sami.

No zrovna ten Spiderman 3 v jednom velkým raru je krásný příklad jak vypadá FAKE. Protože proč se srát s balením komprimovaného AVI do raru, že? :-D