Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC vs NtB

Ahoj premejslim jestli si koupit tento notebook a nebo si slozit PC.

Nejsem zadnej velkej skladatel a tak sem neco usmudlal chtel bych vedet vas nazor motherboard ,
grafika , hadr-disk, mechanika , 2x větrak , vetrak na cpu , case , zdroj , procesor , ram ...

Co si myslite o PC ? A o ntb ?

Chci na tom hrat hlavne league of legends, a novejsi hry ktere me zaujmou :) nehraju nejak moc narocne hry ale kdyz uz tak chci na plne detaily a bez sekani. Jinak to chci na photoshop a upravu videii :) stacil by mi ten ntb ? Nosil bych ho zaroven i do prace ale tam se jedna jen o office programy... co jinak o tom pc ? Dali by jste tam neco jineho a co ? Za kolik by se dal postavit levnejc pc na me naroky a co do nej ?

Jinak teda :) slyšel jsem rady co se týče CASE :)
1. Sehnat case která má umístění zdroje ve spod PC tak aby jeho ventilátor mířil dolu.
2. Case by měla mít místo na vedení kabelu za otherboard pro lepší cirkulaci vzduchu
3. Case by měla mít upevnění pro ventilátor na středu PC pro circulaci vzduchu od předu do zadu CASE :)

Já si myslím, že na hraní her je stolní PC lepší. I co se týče případného upgradu, zase mu schází mobilita což je priorita u ntb. Pokud však chceš hrát hry na plné detaily a bez sekání, tak ti doporučím stolní PC, ale ten se ti nebude lehce přenášet do práce. To co jsi složil není špatné, jen si vyber paměti s 1,5V (JEDEC standart), a grafiku buď GTX 760 nebo R9 270X, GTX 760 je výkonnější ale asi o litr dražší než R9 270X. A kup lepší case, vrazíš tolik peněz do HW a koupíš k tomu takovou bednu ?