Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC vs NtB

Ahoj premejslim jestli si koupit tento notebook a nebo si slozit PC.

Nejsem zadnej velkej skladatel a tak sem neco usmudlal chtel bych vedet vas nazor motherboard ,
grafika , hadr-disk, mechanika , 2x větrak , vetrak na cpu , case , zdroj , procesor , ram ...

Co si myslite o PC ? A o ntb ?

Chci na tom hrat hlavne league of legends, a novejsi hry ktere me zaujmou :) nehraju nejak moc narocne hry ale kdyz uz tak chci na plne detaily a bez sekani. Jinak to chci na photoshop a upravu videii :) stacil by mi ten ntb ? Nosil bych ho zaroven i do prace ale tam se jedna jen o office programy... co jinak o tom pc ? Dali by jste tam neco jineho a co ? Za kolik by se dal postavit levnejc pc na me naroky a co do nej ?

Já si myslím, že na hraní her je stolní PC lepší. I co se týče případného upgradu, zase mu schází mobilita což je priorita u ntb. Pokud však chceš hrát hry na plné detaily a bez sekání, tak ti doporučím stolní PC, ale ten se ti nebude lehce přenášet do práce. To co jsi složil není špatné, jen si vyber paměti s 1,5V (JEDEC standart), a grafiku buď GTX 760 nebo R9 270X, GTX 760 je výkonnější ale asi o litr dražší než R9 270X. A kup lepší case, vrazíš tolik peněz do HW a koupíš k tomu takovou bednu ?