Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sluchátka vs voda

Dobrý den,

dneska sem na stůl vylil pití. Sluchátka jsem měl nasazené, možná něco ukáplo do té krabičky s ovládáním hlasitosti..

Potíž je v tom, že sluchátka fungují pouze v určité poloze kabelu, jinak slyším vše strašně slabě.. Nebo když mám puštěnou písničku tak slyším jen hudbu bez hlasu.

Myslíte, že je čas reklamovat nebo je nějaká naděje že to "vyschne" a bude to OK?

Tak myslím, že se to nepozná.. Chová se to úplně stejně jako moje předchozí sluchátka, u kterých sem si nic nevylil..
Ale spíš mi jde o to že to fakt byla jenom kapka.. Kabel mám vedenej pod stolem tak na to možná něco ukáplo.. Každopádně, myslíte si že třeba fénem to můžu zkusit?