BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Reklamovat, že sis vylil vodu do krabičky? Reklamovat se dá tak nanejvýš hlava. Můžeš to zkusit rozebrat a vysušit nebo koupit nová a už tam nic nelít.
Tak myslím, že se to nepozná.. Chová se to úplně stejně jako moje předchozí sluchátka, u kterých sem si nic nevylil..
Ale spíš mi jde o to že to fakt byla jenom kapka.. Kabel mám vedenej pod stolem tak na to možná něco ukáplo.. Každopádně, myslíte si že třeba fénem to můžu zkusit?
mozes.
Záleží dost na tom, co to bylo za pití. Každopádně bych krabičku otevřel, vymyl destilovanou vodou, vysušil a hotovo.
Někdy je lepší slyšet jen instrumentálku. Nejsou ta sluchátka označena "Karaoke ready"?
Jsou to tyhle..
http://www.alza.cz/genius-lychas-hs-g550-d298013.h tm
Víte jistě že když to rozeberu tak to složím zpátky?
preco sa pytas taku blbost, odkial my mame vediet nakolko si zrucny?
Mas najskor utrhnuty kabel alebo blby kontakt na jacku zvukovky, voda s tym nema nic spolocne. Pokyv s kablom / toc s jack konektorom tak aby si mal zvuk dobry. (alebo si kup sluchatka a ne genius ani trust)