Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Čemu mám věřit..?

Dobrý den,
chtěl bych si zakoupit určitý notebook, který je ve slevě... a už moc kusů není..
Na daném internetovém obchodu (alza) je psané že má procesor 2,2 GHz... a na Acer píšou 1,7GHz... Čemu mám věřit? Má to RAM 4GB a grafiku dobrou, potřebuju to do školy a nejtěžší hra na PC co bych na tom hrál je WoT odkaz na systémové požadavky zde.. update
Minimální jsou 2,2 ale možná by to s malými snímky za sekundu (FPS) utáhlo, či?

Děkuji za radu, potřebuji ji hodně rychle, je tam pár kusů! Díky, naschledanou

Jednou jsem někde četl, že má Acer 7 let. Z toho 5 let nefunkční ve skříni, protože mu kleknul těsně po záruce a za opravu chtěli 3 000 :-)
Já mám takto v šuplíku HP. Ale sloužil 3 roky. Pak se přestal dobíjet a místo konektoru na kabel za 150 Kč chtěli měnit celou základní desku, jelikož tam je ten konektor (co se podělává často u těchto modelů) přidělaný napevno.

Už jsem vám několikrát psal, že máte spíše navštěvovat knihovnu a ne ztrácet čas s nějakými přiblblými hrami. Ve škole se máte učit, je to vaše pracovní povinnost, na kterou se skládají daňoví poplatníci v bláhové naději, že je později budete též podporovat.
Na lepou čtrnáctku, co by za chvíli měla ukončit základní vzdělání, máte fatální nedostatky ve znalostech co byste už měl mít. Tuplem v chápání textu a samotným písemným vyjadřováním! "...chtěl bych si zakoupit určitý notebook, který je ve slevě..." - to je třeba příklad! Což použít logiku? Třeba že Acer vyrábí různé typy a nikdo nemůže tušit, jaký je zrovna krám od Aceru (přesné typové značení) na Alze "v akci"?! A že zrovinka nebude mít nikdo náladu to zjišťovat.
Jo, "naschledanou".

Dodatek: Zelený úchyl má zase "Černý pátek", že by šlo o toto? Výrobce CPU by mohl tušit, co to vlastně vyrábí. Jinak předpokládám, že moje prastará plečka tento zázrak přežije po funkční a mechanické stránce. Pokud je pro SW doporučeno aspoň toto CPU a patřičná GK, pak doporučuji přečíst tento článek a pak se pokusit o to, na čem mnozí frikulíni pohořeli, tj. článek pochopit! Hlavně pochopit, že je podstatný rozdíl mezi desktopovými komponenty a notebookovými komponenty nejen z hlediska příkonu, ale hlavně výpočetního výkonu.

Fakt pekny clanek... vse jsem pochopil mimochodem ja nechci mega super ultra herni notebook!!!!! Ja chcem pouze neco na cem by se dalo rozjet World of Tanks (moje hra ktera nejvíce zatezuje pc... nic co by vice zatezovalo.. nehraju) mimochodem toto bych hral 2 dny/mesic a staci mi na nejhorsi grafiku 30-40FPS!

Ps: s tim chlazenim to chapu... muj telefon jelikož je teplo v aute ma ted podle aplikace 44ºC :) jede to pomalu a seka se to za chvili to schladim klimatizaci :)
Jinak k ntb... doma mam od stareho netbooku toto (viz obrazek)

Co s tou podložkou?! Ta stejně jen ofukuje jen spodní plast plasťáku a je na nic. Leda jako "ochrana" varlat před ohřevem, ne že byste je ještě potřeboval, ale co když později.
A s tím "zázrakem" jsem se strefil, nebo ne? Odkaz by už konečně nebyl? A nepochopil, pokud se ta hra vůbec dokáŽe "rozjet", pak to stejně bude nehratelné. Kde nic není, ani Smrt nebere!